Auto s rukou

Nákladní vozidlo a jeřáb v jednom? Ano!

V případě, že potřebujete naložit nadměrný náklad, můžete využít našich služeb. Nabízíme auto s hydraulickou rukou, takže není třeba objednávat jeřáb. Auto s hydraulickou rukou splňuje všechny požadavky na moderní zařízení, ale také pro bezpečnou a rychlou manipulaci s nadměrnými břemeny.

Pokud potřebujete rychlé a spolehlivé řešení v oblasti kontejnerové dopravy, přistavení kontejneru, dále nabízí auto s hydraulickou rukou, dopravu štěrku, písku, zeminy, můžete se obrátit na nás.

Firma Havykont s.r.o. také nabízí své služby i v případě, že potřebujete spolehlivé služby v oblasti zemních prácí, úpravy terénu a bagrování, bouracích prácí a demolice, likvidaci odpadů, odvozu zeminy, suti a odpadů, přepravy strojů a k dispozici máme i mobilní třídič sypkých materiálů.

Obrátit se na nás můžete v případě, že bydlíte nejen v oblasti Liberec + okolí Liberce do okruhu cca 60km, ale i ve městech v bližším okolí např. lokalita Chrastava, Jablonec nad Nisou, Hrádek nad Nisou, Frýdlant, Železný Brod, Semily, Nový Bor, Mimoň, Turnov, Mnichovo Hradiště, Tanvald.

Máte zájem o tuto službu?

Výborně! Neváhejte a napište nám poptávku s podrobnostmi.